O mnie

Cześć ! Jestem Marzena i kocham fotografować,to moja największa pasja i praca jednocześnie.

Nie ma nic wspanialszego niż robić to co się kocha. Moja przygoda z tym światem rozpoczęła się od fotografii koncertowej, niełatwej,uwierzcie.Jedne z moich pierwszych bardziej profesjonalnych zdjęć powstały właśnie na koncertach ponieważ muzyka towarzyszy mi przez całe życie, codziennie. Bez niej również nie wyobrażam sobie życia. Bardzo spodobało mi się uwiecznianie moim aparatem emocji ,które towarzyszą artystom na scenie.

Moja podróż fotograficzna wciąż trwa,przechodząc przez kolejne etapy fascynacji różnymi rodzajami fotografii,poczynając od pejzażowej,ponieważ jak każda wrażliwa dusza uwielbiam piękne zachody słońca, poprzez zdjęcia nocne które mają swój niepowtarzalny urok, a zwłaszcza duże miasta nocą, poprzez zdjęcia motoryzacyjne, bo muszę zdradzić że od lat fascynują mnie stare amerykańskie auta i fotografuję je z ogromną przyjemnością, otarłam się również o makrofotografię etapem fascynacji pięknymi okazami kolorowych motyli. Jednak w pewnym momencie zdałam sobie sprawę że chcę fotografować ludzi.

Dlatego zajęłam się fotografią reportażową.Ponieważ reportaż opowiada historię,pokazuje bieg wydarzeń, jednak nie pozostaje obojętny na emocje.Reportaż dzieje się szybko, zdjęcia reporterskie też robione są szybko.Niezależnie od tego, czy jest to pokaz na placu, impreza firmowa, czy koncert, w reportażu zasady gry pozostają prawie takie same. Fotograf musi być szybki i uważny. Jeśli przegapi się chwilę, nie da się jej powtórzyć i praktycznie nie ma możliwości wpływu na wydarzenia.To zainteresowanie reportażem spowodowało że również zaczęłam nagrywać krótkie filmy z wydarzeń.

Drugim rodzajem fotografii który wykonuje jest portret w plenerze. Ludzie są bardzo urokliwym tematem do fotografowania. Każdy człowiek jest jedyny na świecie. Ma swoje życie, historię oraz doświadczenia. Nie ma piękniejszego tła do zaprezentowania ludzkiego piękna niż natura. Na świeżym powietrzu możesz czuć się swobodniej niż w czterech ścianach studia.

Jeżeli jesteś zainteresowany sesją portretową indywidualną, narzeczeńską, zakochaną lub rodzinną zapraszam gorąco.

Jeżeli potrzebujesz fotografa na imprezy okolicznościowe : chrzest, komunię, imprezę urodzinową, wszelkiego rodzaju eventy firmowe,sportowe,kulturalne,koncerty,warsztaty,jubileusze,akcje promocyjne,wystawy,wyjazdy integracyjne, bale czy imprezy masowe zapraszam do kontaktu.

Zobacz Bloga

Zobacz Vouchery

Skontaktuj Się